Rekrutuje Polaków na świat 15

The Place Where Bad Threads Go To Die.

Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby MadNomad » Tue Mar 29, 2022 1:28 pm

Wątpie, że będe miał wolny czas do początku świata 14, ale później możliwe że znajde troche.

Możesz być nowy i nie umieć wielu rzeczy, ale jak mi sie będzie chciało to moge wyjaśnić jak działają niektóre rzeczy w grze, zarówno jak i pokazać w praktyce żebyś mógł/mogła przypatrzeć się i nauczyć polowania, górnictwa, itp.

Tylko przyjmyj moje szczere ostrzeżenie, żeby nie zadawać się ze znaną tutaj forumową hołotą najnowszej generacji składającej sie ze stada forumowo-discordowych pawianów chorujących na wściekliznę, ponieważ nic z tego dobrego nie wyjdzie
MadNomad
 
Posts: 2158
Joined: Fri Mar 11, 2016 11:13 pm

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby Halbertz » Tue Mar 29, 2022 1:33 pm

MadNomad wrote:Tylko przyjmyj moje szczere ostrzeżenie, żeby nie zadawać się ze znaną tutaj forumową hołotą najnowszej generacji składającej sie ze stada forumowo-discordowych pawianów chorujących na wściekliznę, ponieważ nic z tego dobrego nie wyjdzie

Image
User avatar
Halbertz
 
Posts: 306
Joined: Fri Aug 28, 2015 11:03 pm

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby DonVelD » Tue Mar 29, 2022 1:51 pm

MadNomad wrote:Wątpie, że będe miał wolny czas do początku świata 14, ale później możliwe że znajde troche.

Możesz być nowy i nie umieć wielu rzeczy, ale jak mi sie będzie chciało to moge wyjaśnić jak działają niektóre rzeczy w grze, zarówno jak i pokazać w praktyce żebyś mógł/mogła przypatrzeć się i nauczyć polowania, górnictwa, itp.

Tylko przyjmyj moje szczere ostrzeżenie, żeby nie zadawać się ze znaną tutaj forumową hołotą najnowszej generacji składającej sie ze stada forumowo-discordowych pawianów chorujących na wściekliznę, ponieważ nic z tego dobrego nie wyjdzie

Image
ImageImageImage
ImageImageImageImage
JOIN THE OFFICIAL H&H DISCORD TODAY
User avatar
DonVelD
 
Posts: 1013
Joined: Sun Jun 11, 2017 12:37 pm
Location: @ your fenced base W/ a boar

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby Clemins » Tue Mar 29, 2022 2:08 pm

Mimo, że madnomad może mieć dobre intencje, to jego doświadczenie jest na żenującym poziomie. Jeżeli jesteś nowy... i z Polski, to może i mógłby on ci trochę pomóc. Po prostu nie radzę pytać go o jakiekolwiek mechaniki w grze i o to, jak działają. Kompletnie nie ma on żadnego doświadczenia pod względem bardziej zaawansowanych mechanik gry by być czyimś mentorem w tym aspekcie.
User avatar
Clemins
 
Posts: 398
Joined: Sun Jul 14, 2013 5:33 am
Location: Omicron Persei VIII

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby MadNomad » Tue Mar 29, 2022 2:11 pm

Clemins wrote:pierdolenie


jest to właśnie przedstawiciel gatunku wyżej wspomnianej hołoty, która zawsze pierdoli bez sensu i od rzeczy oraz zaśmieca wątki, także nie należy brać tych jednostek na poważnie

ostatnio hołota sie rozszalała
MadNomad
 
Posts: 2158
Joined: Fri Mar 11, 2016 11:13 pm

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby Clemins » Tue Mar 29, 2022 2:18 pm

MadNomad wrote:
Clemins wrote:pierdolenie


jest to właśnie przedstawiciel gatunku wyżej wspomnianej hołoty, która zawsze pierdoli bez sensu i od rzeczy oraz zaśmieca wątki, także nie należy brać tych jednostek na poważnie

ostatnio hołota sie rozszalała


Hołota? Człowieku, to ty tutaj codziennie postujesz po sześć sugestii do mechanik, o których chuja wiesz. Jeśli już gadać o kimś, kto zaśmieca forum, to byłbyś to ty. Albo co najmniej prosił się o niepoważne odpowiedzi, patrząc na to jaki syf tu sugerujesz.
User avatar
Clemins
 
Posts: 398
Joined: Sun Jul 14, 2013 5:33 am
Location: Omicron Persei VIII

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby MadNomad » Tue Mar 29, 2022 2:24 pm

Clemins wrote:postujesz po sześć sugestii do mechanik, o których chuja wiesz.


wszystkie mechaniki o których mówiłem znam z doświadczenia, i dobrze je zbadałem

idź precz, forumowy trollu!
MadNomad
 
Posts: 2158
Joined: Fri Mar 11, 2016 11:13 pm

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby DDDsDD999 » Tue Mar 29, 2022 2:28 pm

Anyone looking to join this player, know that he is a KNOWN raider, and even openly brags about it

https://www.havenandhearth.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=72332&start=20

You have been warned
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
DDDsDD999
 
Posts: 5519
Joined: Fri Jul 02, 2010 12:31 am

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby MadNomad » Tue Mar 29, 2022 2:29 pm

DDDsDD999 wrote:Anyone looking to join this player, know that he is a KNOWN raider, and even openly brags about it


doesn't one want to be a friend of such instead of being the party having their garbage bashed? ¦]
MadNomad
 
Posts: 2158
Joined: Fri Mar 11, 2016 11:13 pm

Re: Rekrutuje Polaków na świat 15

Postby Clemins » Tue Mar 29, 2022 2:37 pm

"Całe [forum] nie zgadza się ze mną, więc każdy musi być trollem."

Proszę, choć raz pomyśl nad tym co masz zamiar zapostować, bo czuję żenadę patrząc na to, że każdy twój post jest napisany leniwie i bez pomyślunku.
User avatar
Clemins
 
Posts: 398
Joined: Sun Jul 14, 2013 5:33 am
Location: Omicron Persei VIII

Next

Return to Hel

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests